top of page

Jak działamy?

Naszym celem jest wspieranie kulturalnego, naukowego i społecznego rozwoju studenckiego oraz integracja środowiska akademickiego. Efektem działalności w organizacji jest rozwój jej członków i kreowanie ich na liderów. Przyświecają nam idee tolerancji, demokracji i integracji europejskiej. Nasza działalność dzieli się na sześć odrębnych aspektów strategicznych mających odrębne cele i założenia: 

  • integracja środowiska studenckiego, 

  • działalność kulturowa, 

  • poznanie międzykulturowe, 

  • kreowanie liderów, 

  • rozwój wewnętrzny, 

  • pomoc potrzebującym. 

ORGANIZUJEMY – POKAZUJEMY – TWORZYMY – DYSKUTUJEMY

Stoimy na straży wszystkiego co młodzieżowe i studenckie. Dotyczy to zarówno rzeczy małych – lokalnych, jak i tych wielkich - ogólnokrajowych. Zależy nam, aby aktywnie wpływać na otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego też wspólnie realizujemy wiele wartościowych przedsięwzięć, doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy cenne doświadczenie zawodowe. Spędzamy czas w przyjacielskiej atmosferze, poznajemy interesujące osoby z różnych środowisk: od studentów po dyplomatów i ludzi biznesu. 

Aby skutecznie działać na rzecz społeczeństwa studenckiego nie możemy zapomnieć o kreowaniu odpowiedniej kadry w stowarzyszeniu. Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne dla Członków z takich zagadnień jak: przywództwo, pozyskiwanie funduszy, kreowanie wizerunku, zarządzanie projektami i wiele innych! 

NZS_Projekty_KOKOS (2).JPG
438A6035.jpg
_6107165_DxO.jpg
bottom of page